KONST / Litografier / Färglitografi 17526574
nr 1752 6574
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Signerad, numrerad 12/180, daterad 2005, Målarens trädgård. Färglitografi, bildmått: 25x26 cm, yttermått inklusive ram: 44x43
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
2.000 kr
måndag 12 januari 2026
kl 19:59:58
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow